קצרצרים

חוסר מזל הביא למעצר של 2 יזמות צעירות

​המשטרה החרימה היום 15 מכונות מזל בפונדק"כושי רימון" שבערבה וחילטה יותר מ-20 אלף שקלים במזומן. שתי צעירות בשנות העשרים לחייהן נעצרו בחשד לניהול הימורים בלתי חוקיים.

לכתבה המלאה

מודעות פרסומת

הבטחות של בחירות

ענבל אור צודקת בקשר לג'יפ שלה

ענבל אור הגיבה לבקשה שהוגשה לבית המשפט מטעם כונס הנכסים על תפיסת הג'יפ שלה ,רכב לנדרובר יקר.
לדבריה , כאמא  חד הורית ל-4 ילדים שהקטן בהם בן שנה, רכב שכזה אינו מותרות אלא צורך בסיסי.
בנוסף  היא אומרת שחבל על הפחת שהרכב הזה יצבור כשיעמוד ללא שימוש.

הטיעונים שלה לדעתי הגיוניים.

לכן, אם שווי הרכב כעת דומה לשכר העתידי של כונס הנכסים, עדיף שייקח את הרכב בתור שכר כעת, כשערכו בשוק גבוה יותר, ומה שיישאר בקופה על חשבון השכר שלא ישולם לו יחולק בין שאר הנושים.

לחילופין עדיף שהיא תממן את אחזקת הרכב , שישמש לנסיעות את כל האנשים הפשוטים ששילמו לה את מיטב כספם ולא קיבלו תמורה. לא אותם נושים שהחזר החוב כלפיהם מובטח בצורה כזו או אחרת, אלא שאר הנושים הפשוטים, לקוחותיה וספקיה לשעבר.
אני בטוח שגם ביניהם יש עוד משפחות מרובות ילדים או שעבורן רכב שכזה אינו מותרות.

כך או כך,  הרכב לא יצבור פחת בעמידה ללא שימוש.

Wiesenthal Center Calls for Sanctions Against Croatian Soccer Fans in Wake of Fascist and Anti-Semitic Chants at Recent Israeli-Croatian Friendly Match | Simon Wiesenthal Center

מקור: Wiesenthal Center Calls for Sanctions Against Croatian Soccer Fans in Wake of Fascist and Anti-Semitic Chants at Recent Israeli-Croatian Friendly Match | Simon Wiesenthal Center

תקרית או תמונת מצב כלל ארצית בקרואטיה? תחושת הבטן שלי תמיד אמרה שזאת נשארה תמונת המצב האמיתית מאז מלחה"ע השניה. אבל הממשלה שלי תמיד חשבה אחרת*….
מה דעתכם?

מדוע חרדים גנבו ספרי טלפונים ?

פורסם במעריב במבזקים ע"י אמיר סידון

שלושה חרדים נעצרו בחשד לגניבת כמות גדולה של ספרי טלפונים בבית שמש, שהכילו פרסומות בעלות "אופי מיני".

לא ציינו במבזק  האם המניע למעשה היה כדי להשמיד את התועבה בשל הפרסומות בעלות האופי המיני במטרה לשמור על הטוהר של שאר האנשים , או כדי להינות מהפרסומות.

מזרח ומערב

מאז 2013 מצהיר פוטין על הכרתו בחשיבות הדת כחלק ממערכת ממשל תקין, אז אף יצא נגד החילונות המערבית וקרא לארה“ב ”מדינה נטולת אלוהים“. במאמר מראשית 2014 ציינו בוושינגטון פוסט שזאת סגירת מעגל: כך בדיוק קראו השמרנים האמריקאים לברית המועצות האתאיסטית בעת המלחמה הקרה  – http://www.washingtontimes.com/news/2014/jan/28/whos-godless-now-russia-says-its-us/?page=all
פוטין, כמו גם ראש הכנסיה הרוסית, מציגים זאת כמלחמה ערכית ונגד דכוי הדת. בעבר, גם השמרנים האמריקאים הציגו זאת כמלחמה ערכית ונגד דיכוי הדת. הטענה הנגדית אז והיום היתה שהמדובר במאבקי כוח פוליטיים ותו לא, וכי הנפנוף בערכים הוא רק כדי לסבר עיני ואוזני ציבור פתי.
למי שעדיין נדמה שהטענה הנגדית הזאת היתה מופרכת אי פעם – היווכחו בעצמכם: –
tumblr_nsqmugyyy21r8brruo1_400

נוחי דנקנר התרסק עם מסוקו לג'ונגל בדרום אמריקה

אישית אני לא מבין את ההתלהבות מזה שיצא ללא שריטה. כמה זמן הוא היה חלק מהג'ונגל של התיקשורת הישראלית  ? בכל שנותיו בגונגל התקשורת הישראלית הרי הוא היה ללא ההגנה או המעטפת של המסוק סביבו  ולא נשרט במשך הרבה מאוד שנים.

image

Rabbi of Western Wall denounces UNESCO over holy sites vote

Rabbi Shmuel Rabinowitz the decision to recognize Rachel’s Tomb and the Tomb of the Patriarchs as Muslim sites runs counter to centuries of “documented history.”

מקור: Rabbi of Western Wall denounces UNESCO over holy sites vote

בתוך כל המולת החדשות על פיגועים, תנודות מזג אויר ומצב הפליטים באירופה – העיתונות הישראלית התעלמה (משום מה?) ממכתב המחאה והגינוי של רב הכותל לרשויות האו"ם, שהוא מכתב רהוט, תמציתי ואינטליגנטי. כדאי לדעת וגם שווה קריאה.

אין חכם כבעל נסיון

אנטארקטיקה טיפה רחוקה ולדומינו'ס אין כל כך הרבה קרח במשקה כמו מסעדות מהירות אחרות …אז  בדומינוס ינסו למכור פיצה לאיטלקים,  ולא קרח לאסקימוסים…
http://m.calcalist.co.il/article.aspx?guid=3670380

קצרצר על מוטי קירשנבאום

אנשים רבים וטובים וידועים כבר שיבחו את קירשנבאום על תרומתו לטלוויזיה הישראלית , על תרומתו לסטירה הישראלית , על פועלו ברשות השידור וגם כמפיק עצמאי , וכפרשן ביקורתי אבל בנועם.
לא אוכל להוסיף הרבה על מוטי קירשנבאום ,אבל זו תרומתי הצנועה :

"לונדון כבר לא יחכה לו. עכשיו לונדון לבד."

המבוקש פנה למשטרה : החליפו את תמונתי

המבוקש נעלב מהתמונה שלו כמבוקש ופנה למשטרה בבקשה להחליף לתמונה מחמיאה.
המשטרה הזמינה אותו להתייצב לצילומים, אולם המבוקש עדיין לא התייצב אליהם או בתחנת המשטרה. המבוקש הסביר שעליו לעשות כמה סידורים ובכללם שכירת עורך דין.

אישית, אני לא מבין מדוע במשטרה לא השיגו את המיקום שלו דרך מיקום המכשיר שדרכו הגיב.

אם אל על זה הכי בבית בעולם

אם אל על זה להרגיש הכי בבית בעולם… למה הדיילות צריכות להיות לבושות בנעליים שהכי רחוקות מנעליים נוחות , בנעלי עקב לזמן שהנוסעים עולים או יורדים מהמטוס ?
הרי כשרובנו בבית, רוב הסיכוי שלא ישרת אותנו מישהו שנועל נעלי עקב.

גילאון נגד באן קי מון

חבר הכנסת אילן גילאון ממרץ תקף את באן קי מון על דבריו שישראל פגעה בילדים פלסטינים בצוק איתן. החלטת באן להזכיר את ישראל באותה נשימה עם מדינות המפעילות טרור יזום נגד אזרחיהן שומטת את התוקף המוסרי לקיום האו"ם.