המונח שחסר לאירופה ולצרפת כעת

צרפת, ושאר אירופה מפחדים לדבר על טרור איסלאמי, או על טרור דתי.

אירופה מלאה במהגרים מוסלמים, שחלק מהם לא קיבל את הרב תרבותיות של אירופה או את המנטליות של המדינה שהם חיים בה והם למעשה חלק מהחברהה כללית בה.
אירופה, גם קולטת יותר ויותר פליטים סורים מוסלמים שבורחים מאזורי הקרבות ומהמציאות היום יומית בסוריה אליה.

רוב אותם מוסלמים גם אם לא אוהבים את הרב תרבותיות של מדינות אירופה השונות, כמו צרפת פשוט חיו  בשקט עד כה בקהילות שלהם ולא התערו באוכלוסייה הכללית.
חלקם באו מראש ללא השכלה למשל כשגרמניה חיפשה כוח עבודה זול המוני בשנות ה80,  הרבה טורקים נכנסו לשוק העבודה בגרמניה .

כעת המצב הוא שישנם אזורים בערים שאליהם המשטרה לא נכנסת. זה מעין אוטונומיה מוסלמית, או שטח הפקר.
כל אזור שכזה עלול  להיות חממה לטרור, מאחר שבעצם ללא השתלבות של התושבים המוסלמים בשוק העבודה הכללי ורכישת השכלה, תמיד ישארו עניים מהציבור הכללי,וירגישו מקופחים ומנוכרים . הניכור הזה יכול להוביל לפשיעה או לטרור.

כדי שאירופה תוכל להתמודד עם הטרור הזה, עליה להכיר בגל הטרור כטרור פונדמנטליסטי, כטרור דתי. התעלמות מהרכיב הדתי, מהאידיאולוגיה שמאחוריו פשוט תמנע כל סיכוי לטפל בו בצורה תקיפה וראויה.
האירופאים לא רוצים להרגיז את המוסלמים, או להאשים את דת האיסלאם, למרות שמנהיגים דתיים מוסלמים אמרו שלא זו דרך האיסלאם? שיקראו לילד כטרור פונדמנטליסטי או דתי.

המוסלמים ומנהיגי אירופה לא יוכלו להתנגד לחוקים נגד טרור דתי שאינו נגד דת מסויימת, מאחר שהחוקים יהיו שיוויוניים, לכל בני הדתות.

גם אם יקום מסדר הטמפלרים מחדש באירופה וינסה לגרש את המוסלמים שחיים בה במעשי טרור, או שתקום האינקוויזיציה מחדש שתנסה לנצר אנשים בכוח,או שהיהודים יפעלו באלימות כנגד אתאיסטים או עובדי אלילים ,  אותו החוק של טרור פונדמנטליסטי יתאים.

עד שצרפת תבין שלחוקק חוק נגד טרור ממניעים דתיים אינו פוגם בהפרדת הדת מהמדינה או בחופש של אזרחיה, למעשה החופש של אזרחיה נפגע מאחר שאין הרתעה וענישה מתאימה לעבריינים האידיאולוגים מטעמי הדת.

מה דעתך? Comment

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: