מלחמה בין הברבריות לתרבות

מטרת המחבלים לא הייתה לפגוע ביהודים, או בסממנים נוצרים במרחב הציבורי. לא מדובר בתמהוני משוגע שהחליט לפגוע בספונטניות. מדובר במעשה טרור שתוכנן זמן רב, דרש מודיעין מדויק והטרוריסטים הפונדמנטליסטים השתמשו בשיטות סמי צבאיות בפיגוע הזה .
הצרפתים , בתקווה הבינו שמטרת הפיגוע הזה היא לחסום את חופש הביטוי, אחד מהעקרונות הכי חשובים לכל דמוקרטייה ובייחוד לצרפת שחרטה על דגלה חופש שיוויון ואחווה.
http://www.maariv.co.il/news/world/Article-459109
האם זה אומר שצרפת תחל סוף סוף להילחם בפונדמנטליזם או באיסלאם הרדיקלי מבית ? ימים יגידו.

4 תגובות בנושא “מלחמה בין הברבריות לתרבות

הוסיפו את שלכם

 1. הזוהר הקדוש מספר על שלוש מלחמות שעתידות להיות בין בני ישמעאל, המוסלמים, ובין בני אדום, הנוצרים, באחרית הימים, כאשר המלחמה האחרונה עפ"י הזוהר תיערך בסביבות ירושלים. זוהר וארא ל"ב ע"א (התרגום מועתק מאתר אחרית הימים):

  עתידים בני ישמעאל לשלוט בארץ הקדושה, בזמן שתהיה ריקה מכל, זמן רב. כפי שברית המילה שלהם ריקנית, ואינה שלימה (המוסלמים מסירים את הערלה, אך ללא פריעה, שלא כמו היהודים). והם יעכבו אותם, את בני ישראל, מלשוב למקומם (כמעט מתחילת העלייה לארץ ישראל, הערבים בצעו מעשי אלימות כלפי היהודים, וגם מלחמות רבות, ועד היום יהודים שבחו"ל פוחדים לעלות לארץ ישראל בעיקר בגלל מעשי האלימות), עד שתסתיים הזכות ההיא של בני ישמעאל.

  עתידים בני ישמעאל לעורר מלחמות גדולות בעולם, ולגרום לכך שבני אדום (הנוצרים) ייאספו למלחמה נגדם, ויעוררו מלחמות, אחת על הים, ואחת על היבשה, ו(אחת) סמוך לירושלים. וישלטו אלה באלה, והארץ (הקדושה) לא תימסר לבני אדום (הנוצרים).

  בזמן ההוא יתעורר עם אחד מסוף העולם על העיר הגדולה החטאה (בנוסח אחר כתוב רומי. ככל הנראה הכוונה היא לעיר נוצרית גדולה) ויערוך בה מלחמה שלושה חודשים, ויתאספו שם עמים ויפלו בידיו. עד שיתאספו כל בני אדום (=הנוצרים) (עליו) (מכל קצוות העולם). ואז יתעורר הקדוש ברוך הוא עליהם. זהו פירוש הכתוב: "כי זבח לה’ בבצרה" וכו’. ובסוף הכתוב הזה מה כתוב: "לאחוז בכנפות הארץ" וכו’.

  ישמיד את בני ישמעאל ממנו, וישבור את כל הצבאות שלמעלה, ולא יישאר צבא למעלה על עם בעולם, חוץ מהצבא של ישראל בלבד. זה פירוש הכתוב: "ה’ צלך על יד ימינך". בגלל שהשם הקדוש נמצא בצד ימין (הרוחני) והתורה בימין (הרוחני), ועל כן בימין תלוי הכל.
  ושנינו: מי שבא להתפלל ישים את יד ימינו על יד שמאלו כפי שקבעו בהלכה. לעתיד לבוא: "הושיעה ימינך וענני", ובזמן ההוא כתוב: "כי אז אהפוך אל עמים שפה ברורה, לקרוא כולם בשם ה’, לעובדו שכם אחד" וכתוב "והיה ה’ למלך על כל הארץ, ביום ההוא יהיה ה’ אחד ושמו אחד"

  ברוך ה’ לעולם אמן ואמן

  http://hashem1.net/index.php?p=160&sn=%D7%A2%D7%93%D7%9B%D7%95%D7%9F%D7%9E%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%97%D7%95%D7%96%D7%94%D7%94%D7%A6%D7%95%D7%A0%D7%90%D7%9E%D7%99%D7%97%D7%99%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%94.htm

  אהבתי

 2. כדי שתהיה מלחמה בין המוסלמים לנוצרים על אירופה להתעורר ולהבין שאכן יש איום נגדה… ושהאשמה היא לא בעצם קיומה של ישראל, אלא חוסר המוכנות של חלק מהמוסלמים לקבל על עצמם את הרב תרבותיות של אירופה.

  אהבתי

מה דעתך? Comment

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: