המענה למדינות שמעדיפות לדבר במספרי ההרוגים

מבט חטוף על הנתונים של מספרי ההרוגים לפי חתך גילאים  מבהיר שמרבית ההרוגים הגברים הם בגילאי 17 עד 30.מדובר ב-404 הרוגים בגילאים אלו מתוך סך הרוגים כללי של 915 (עד ה-26 ביולי), כלומר 44% מההרוגים. מה הייצוג של הגברים בקבוצת הגילאים 17-30 באוכולסייה בעזה? 10% בלבד.
לעניין כמות הילדים שנהרגו:
43% מאוכלסיית עזה היא מתחת לגיל 14. שיעור ההרוגים מתחת לגיל 14 עומד על 16%. אחוז הילדים שנהרגו הוא 22%, בעוד שחלקם באוכלוסיית עזה הוא 53% .
לו היה ירי חסר אבחנה, אחוז הילדים מההרוגים היה גבוהה הרבה יותר, ואחוז הגברים בגילאי 17-30 היה נמוך בהרבה וקרוב לחלקם באוכלוסייה. האם לא יתכן שיש יותר הרוגים בגילאי 17-30 ופחות ילדים מאחר שצה"ל פגע בעיקר בלוחמים שהיו מולו?

מעבר לזה… אם נדבוק את הסיכוי של מחבל להיהרג לעומת אזרח, נקבל שהסיכוי שצה"ל יהרוג מחבל גבוהה פי 32 כמעט מאשר שצה"ל יהרוג אזרח. ארה"ב מוקיעה את המשך הירי של ישראל, אבל בפלוג'ה היחס הזה בין הסיכוי שמחבל יההרג בקרב לסיכוי שאזרח יהרג בקרב הוא גבוהה רק פי  16.

2 תגובות בנושא “המענה למדינות שמעדיפות לדבר במספרי ההרוגים

הוסיפו את שלכם

 1. Israel warns Europe that Israel will protect Jews living overseas if governments fail to protect them.


  The Danish, Swedish and Dutch ambassadors to Israel, as well as officials from the embassies of Britain, Belgium, Italy, Hungary, Austria and Germany, took part in an urgent meeting with the Knesset Immigration, Absorption and Diaspora Affairs Committee on the situation of Jewish communities in Europe.

  MK Yisrael Hasson of Kadima, a former deputy director of the Shin Bet internal security service, told the ambassadors: "NATO bombed 5,000 civilians in Kosovo, just because it was insulted, and 27,000 Iraqi civilians were bombed during the U.S. invasion because they posed a danger to the U.S. There is not a country in the world that can talk to us about morality."

  Hasson told the foreign envoys that "if the European countries fail to protect the Jews within their territory, the State of Israel will. Jewish blood is not cheap blood."

  He further warned that "if you do not stand by our side, the day when Islamic terror will reach your homes, your beds and your kindergartens will come soon."

  אהבתי

מה דעתך? Comment

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: