תת אלוף בדימוס מצדיע לניצולת השואה

מנכ"ל בית הספר הריאלי העברי בחיפה, תת אלוף  בדימוס רון כתרי מצדיעה לניצולת השואה דורה רוט על נאומה מול  וועדת בעבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת בעניין זכויות ניצולי השואה.
רון כתרי הוסיף כי ידאג להפיץ את הנאום לכל תלמידי ומורי בית הספר הריאלי העברי, מאחר ש"זה שעור כואב ומפוכח, 'אני מאשים' אזרחי מהמעלה הראשונה, בבית המחוקקים של מדינה שמתברר שאינה עושה למימוש חובתה כלפי צבור הניצולים … הלוואי שמשהו יעשה משהו ודברים יזוזו מן הקיפאון ומאוירת האטימות האופפת את נבחרנו. לך, שליחת ציבור אמיצה ונחושה, הצדעה ממני, מאתנו"

רון כתרי, היה דובר צה"ל במהלך "אינטיפדת אל אקצה" ומבצע חומת מגן, ולכן מבין דבר או שניים בהסברה ונאומים טובים, למרות שהייתה ביקורת על תיפקודו במהלך חומת מגן בעקבות והתנהלותו בפרשת הילד מוחמד א- דורה והטבח בג'נין , והוא הוחלף בשנת 2002.

כולי תקווה, שעוד מנהלי בתי ספר יזכרו שתפקידם לא רק לדאוג לשם הטוב או למוניטין שלו, או להיות מעל לממוצע בציונים בבגרויות של בוגריו, או במבחני השוואת רמות, אלא גם לחנך ולהוציא את התלמידים אנשים טובים יותר, ולא רק עם ציונים טובים יותר .
בד"כ כשמנהל בית ספר דואג להפיץ מסר לכל התלמידים, זה בעקבות אירועים שליליים שקרו באותו בית ספר, ולא כהתייחסות לאירוע שאינו קשור ישירות לבית הספר או למערכת החינוך.

מודעות פרסומת

מה דעתך? Comment

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s