שירים מההגדה בביצועים מיוחדים

 

12/04/2011 11:30

חג גדיא בביצוע עופרה חזה ז"ל .


דיינו- דודו לוי


חג גדיא בביצוע להקת שירנא


אחד מי יודע- נקמת הטרקטור


בצאת ישראל ממצריים

13/04/2011 00:54

 

והיא שעמדה – בנוסח יהודי עדן

 

13/04/2011 00:59

שיר מיוחד לפסח

 

הזמר חנן מזור מבצע שיר מיוחד המתבסס על מדרש חז"ל על "והיא שעמדה לאבותינו ולנו" מתוך ההגדה. המוזיקה מתוך השיר המפורסם Hijo de la Luna של הלהקה הספרדית MECANO. המילים של איתן כספי.

שימו לב: כל הזכויות למוזיקה ולמילים שמורות ליוצריהן. השיר נוצר כתוכן אישי ונועד לשימוש פרטי בלבד. אין להעתיק או להפיץ בצורה מסחרית בשום דרך.

התמונות מאושרות לשימוש על ידי הצלמים, מתוך אתר http://www.sxc.hu. תודה לצלמים: GretheB, Amalmanikk, Ecahal, GermanGirl, Gun4hire, Leira, Johnnyberg, Mattox, Tucci

היה היה בן מלך / שהרג איש הלך / במזיד היכהו? או אולי שוגג הוא? לא נדע לעולם / אך סיפור הפשע / בחסר הישע / כבר היה בפי כולם / הנאשם בכלא / שבור, בוכה / והאב על גזר דין / חושב, מוכה / ותמיהה בפלך / מה יגזור המלך / מוות או מחילה? / כי לכל רוצח / בן מלך או פוחח / החוק תובע סקילה.

השמיים סגורים / לא מגלים דבר / והלב עוד תוהה / וכואב ונשבר / בן המלך סובב / מבקש תשובה / אם לצער תוחלת / ולסבל סיבה / היה היה בן מלך

אז זימן המלך / את יועציו / ואמר: עזרו לי / לשבור הצו! / להציל ביקש את / בנו מדין המוות / הם לא מצאו לו מוצא / עד שזקן הפלך / באזני המלך / לחש: כן, יש עצה.

השמיים סגורים…

הבן עלה למות / באבן גדולה / אז שינה המלך / את הסקילה / הוא ניתץ הסלע / לאלף אבני קלע / כמטבע גודלן / והבן נסקל כך / ובהן נפצע, אך / הוא שרד את כולן.

השמיים פתוחים / ונותנים תשובה / יש לצער תוחלת / והיא רק לטובה / בן המלך יכאב / אך יחיה לעד / משמיים יראוהו / דרך בה יצעד / היה היה בן מלך.

ישראל בני מלך / מלכי מלכים / הם חוטאים הרבה לו / ואז בוכים / זכות להם עומדת / והאב שובר את / גזר הדין בגללה / את הדין ישרודו / לנצח יעמודו / ויראו גאולה.

מודעות פרסומת

מה דעתך? Comment

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s