הנה ימים באים!! גוג ומגוג?אחרית הימים?

הינדיק

27/01/2011 15:35

כדאי לעשות קצת סדר בדברים….

נראה שבתקופה האחרונה מתרבים הנושאים והשאלות על

משיח ?

אחרית הימים?

סוף העולם לא סוף העולם?

מאבק עם הפלסטינים?

מלחמה אזורית/ מלחמת עולם/ גוג ומגוג?

חזרה בתשובה/התעניינות ביהדות?

"חרדים"/"חילונים" רעים/ טובים?

מדינה חילונית/ מסורתית/מדינה בתשובה?

ישראל בעניי ארה"ב /העולם?

אלימות במשפחה/ברחוב?

מין בכל מקום?

יוקר המחיה/לא גומרים את החודש?

מה קורה פה????

האם הכול אקראי או שמה חלק מתוכנית גדולה ….?

כל הנושאים האלה ועוד מעסיקים רבים מאיתנו ולכל אחד יש דעה או רעיון להסביר את המצב.

למה לא מבינים אותנו בעולם ההסברה שלנו כל כך גרועה או שיש עוד סיבה ….. אנחנו מראים סרטים ברורים ועדיין לא מצליחים להעביר את המסר…

רבי נחמן אמר" כי עכשיו בעוונותינו הרבים חן וחשיבות האמיתי של ישראל נפל, כי עכשיו עיקר החשיבות והחן הוא אצלם"

החן של ישראל היוקרה של ישראל נפל, פעם היה גבוהה היום בעוויותנו נפל. חן/ היוקרה(מה שחשוב ,טוב נכון וצודק ) אצלם אצל/של הגויים הגויים….

מי שבאמת רוצה להבין מה קורה שיצפה בקטע המצורף.

וחשוב לקחת בחשבון שהוא צולם לפניי כ 5 שנים תקופת מלחמת לבנון השניה.

לפניי אובמה ועוד כשהיחסים עם תורכיה הוי נפלאים ללא שום ענן שחור באופק.

ואני מבקש בכל לשון של בקשה מכל מי שרוצה להגיב ב-ב-ק-ש-ה נא לראות את הסרטון קודם שמגיבים….

וכשמגיבים נא להגיב עניינית …..


גם הינדיק יכול להיות בן אדם

אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן

מי שמפחד מאחד, לא מפחד מאף אחד, ומי שלא מפחד מאחד, מפחד מכל אחד

 

אורח

(אורח)

27/01/2011 20:18

סרט חזק ביותר, חובה על כל יהודי לצפות בו !

 

  טי ג'י

  08/02/2011 01:17

  קונספרציה מעניינית, אולי אוליבר סטון יסכים לביים את התסריט הזה.

  וקצת יותר ברצינות: על מנת לקבל את התאוריה יש להשלים עם הנחות היסוד שלה:

  אדום המודרנית משולה לעולם הנוצרי. מדוע? מי החליט על כך? בן אנוש או ההוא שבשמיים.

  האות ו שנכתבה בשם יעקב ומסמלת כי מלחמת גוג ומגוג תתרחש כ6 אלפים שנה לאחר בריאת העולם – האם לא אפשרי כי הוו הסוררת היא פשוט טעות של סופר הסתם? יש תקדימים לכך. בסדר שמואל נקרא שמו של דוד המלך דוד בן ישי , בעוד שבספר דברי הימים הוא מופיע כ דוד בן יערי. עוד כהנה וכהנה היפוטזות שיכול אדם למצוא בכל אילו עולם ומלואו. אני אישית לא מצאתי שום קשר קוהרנטי בין הנחות היסוד לפרשנות המרצה. אני חייב לציין שיש לו דימיון מפותח לעומת זאת.

   

   LuckyHunch

   08/02/2011 14:20

   שלום טי ג'י חיוך

   כמו תמיד, שמחה לראות לך המילים שוב.

   בשונה מתחזיות שונות של מחשבי הקץ, אשר צצות כל השנה כפטריות אחרי הגשם, ועוד יותר בשנים האחרונות, ההרצאה הזאת היא בעיקרה אינפורמטיבית. לא מדובר בדעתו האישית של הרב זמיר כהן, אלא הוא מציג דעת רבים – בהם גדולי תורה וחכמי כמה וכמה דורות. לא מן הנמנע שיהיה מי שיחלוק על נקודות בודדות אלו או אחרות, בהסתמך על שורת חכמים גדולים ונחשבים לא פחות, אבל באופן כללי,למיטב ידיעתי, זה סיכום מהימן של דעות מקובלות ומבוססות. מוסברים כאן מושגי יסוד בהגות היהודית לדורותיה בקיצור נמרץ. כל מושג כזה, כמו גם – מה ומי היא "אדום", נדונו ונחקרו לעומק בעשרות ומאות אלפי כתבים של הוגי דעות יהודיים במשך יותר מ-2000 שנה, חלקם גם יותר מ3000 שנה.

   ממה שהבנתי משיחות עם אינטלקטואלים חרדים, מעל גבי פורומים ומחוץ להם, השם של העם והמדינה הקדומים "אדום" הוא גם מושג בהגות היהודית. הזיהוי של העולם הנוצרי כאדום מקובל כיום, בהסתמך על דורות של חכמים שחקרו ובדקו לעומק בעצמם ולאחר מכן בדרך של פולמוס ביניהם. כתוצאה מהנימוקים שהועלו ומה שהתקבל ונדחה על דעת הרוב בכל פולמוס מתועד מן העבר, כבר מזה כמה מאות שנים זיהוי העולם הנוצרי כאדום נחשב ודאי.

   אני עצמי לא בקיאה בכל פרטי הבעד והנגד של הזהוי הזה – ואשמח אם מי שכן בקיא יעלה לכאן תמצית עיקרי הדברים (רצוי עם מראי מקום, החשובים שבהם).

   לגבי טעויות של סופרי סת"ם: טעות סופר שאינה ניתנת לתיקון על פי הכללים של כתיבת ספר תורה (שהם מפורטים מאד ומדוקדקים מאד, ויש מומחים לזה) פוסלת ספר התורה כולו. ספר תורה פסול אין קוראים בו וחייבים לקבור אותו באדמה, "לגנוז אותו". אם יש בכלל מקרים שבהם טעות סופר כזאת, של תוספת אות, לא פסלה ספר – הם בודדים. לכן, אם תיקח ספר תורה כשר בן 2500 שנה ותשווה לספר תורה כשר בן שבוע ותשווה אות אות, לא תמצא הבדלים. יש מעקב אחר הדברים האלה ובדיקות מדוקדקות בשיא הקפדנות מאחר שרואים בזה חשיבות עליונה ממש.

   גם בנושא ה"ו" הזאת, אם יש למי שבקיא בכתיבת סת"ם ותולדותיה מה להעיר ולהוסיף בנושא, אשמח אם יעלה זאת לכאן.

   כל זה לא בא לומר שאני מסכימה או מתנגדת למסקנות המרצה לגבי ימינו (שגם הן מבוססות) – אלא שאני לא מתמצאת מספיק בהגות היהודית כדי להביע דעה לכאן או לכאן. אני אומרת שהשאלות שלך הן ראויות ושאשמח אם יקבלו כאן בהמשך מענה מבוסס ומנומק. מענה כזה יאפשר גם לי להתחיל לגבש דעה בעניין.

   באמצע הדרך= Animationהידברות ביהדות

   מפגש קהילה חברים מחאה באמצע הדרך חברים מאי חילוני? חברים זכות הציבור לא לדעתSmiley line 2 Animation

    

    הינדיק

    10/02/2011 15:50

    הי טיג' קודם כל ישר כוח שצפית בסרט יפה…

    שמחת אותי שיש משהו שצפה בו

    אני מניח לפי השאלות שלך שאתה אדם משכיל וגם שאתה לומד ביקורת המקרא אז לא תהיה לך בעיה להבין את מה שהבאתי.

    אני לא יודע איזה קוהרנטיות אתה מצפה למצוא אבל אני אסביר את המצב את הסרטון קצת בפשטות.

    המשיח צריך להגיע , בעיקרון בכל דור, וכל יום הוא יום פוטנצאילי להגעתו רק תלוי בדור אם הוא ראוי או לא , אבל יש גם זמן מתוכנן שהוא צריך להגיע, אם הדור ראוי המשיח יקדים אם לא אז הוא יגיע בזמן המתוכן, וזה נקרא זכו אחישנה, (יקדים) לא זכו בעתה (מתוכן ) .

    הימים של זמן בעתה נקראים אחרית הימים .

    עכשיו תשאל איך יודעים מה הימים האלה ? שאלה טוב. חזל נתנו לנו את הסימנים לאותם ימים כך שאם תראה את הסימנים תדע שאלה אחרית הימים. סימנים שבתקופתם הם לא יכלו להיות ואו אפילו הזויים והם נאמרים ונכתבו בביטחון מלא, ואומרים שהם ייקרו בעתיד בזמן אחרית הימים.

    זה כמו דפי עבודה של הילדים , דפים עם נקודות , שנראות מפוזרות באקראיות על הדף אך כשמחברים אותם עם עפרון יוצא ברווז מוקיון וכ' . אז כשמחברים את כל הסימנים מתקבלת התמונה שאנו באחרית הימים . כמו למשל אמר רבי שמעון בר יוחאי לפניי 2000 שנה בזוהר הקדוש (בראשית דף קיט) לפניי שמשהוא חשב להמציא את האסלאם "עתידין בני ישמעאל לעורר את כל העולם לבוא למחמה על ירושלים" . בדקה ה22 בסרטון..

    טורקיה תהיה נגדנו,דבר שכולם הופתעו ממנו, מי יכול לדמיין את זה לפניי שנה שנתיים או 5 שההרצה נאמרה. מי שראה את ההרצאה לא הופתע כשזה קרה.

    אני ממליץ לך לצפות בזה בשביל להרחיב את התמונה ולבין למה משיח ולמה עכשיו.

    http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=10160

    אני לא חושב שאוכל לשכנע אותך אבל בכדי למנוע מאחרים לטעות הנה כמה תשובות

    מובא בשם הרמח"ל רבי משה חיים לוצאטו זצ"ל
    שישנה תופעה אנושית הקרויה עיוורון רצוני. לפעמים אדם יודע ומבין בשכלו

    שהוא טועה והולך בדרך לא נכונה.אך הוא מעדיף לסמא את עיניו

    ואינו רוצה להתבונן ולחקור.אלא רק להשטף במרוץ הזמן מטורף"

    טי.גי' מוזר שבחרת דווקא באוליבר סטון, לא נראה לי שהאנטישמי יסכים. יש מספיק סרטים יהודיים.

     

     

    טעות סופרים

    אתה בטח יודע שהשם סופר סתם הוא לא בא מכיוון שהאדם כותב משהו, כמו שהיום נקרים מחברים בטעות סופרים , כי הם לא!

    סופר סתם נקרא סופר מכיוון שהוא סופר את האותיות שהוא כתב בכדי לא לעשות שגיאות שאתה מדבר עליהם… ואם יש ח"ו יש טעות בספר הוא פסול ונגנז אפילו לדוגמא אם יש ממ סופית "ם" והיא לא סגורה לגמרי ורואים לבן בממ סופית הספר פסול אז אות חסרה או נוספת על אחת כמה וכמה ..

    לגבי יעקוב

    כותב רש'י בפרשת בחוקותי עה'פ 'וזכרתי את בריתי יעקוב', שבחמשה מקומות נכתב יעקב בכתיב מלא עם ו'. כשאליהו בא להחזיר את עובדי הבעל, כתוב ויקח 12 אבנים כמספר שבטי ישראל. יעקב ואליהו עשו את אותה פעולה, לקחו 12 אבנים והפכו אותם לאבן אחת. אומר רש'י: 'בחמשה מקומות נכתב מלא, ואליהו חסר בחמשה מקומות, יעקב נטל אות משמו של אליהו ערבון שיבא ויבשר גאלת בניו'. מה הפרוש? יעקב גידל י'ב שבטים י'ב עילויים, שבט שלם, שכח הפצתם לא פחות מ'ויקרא בשם ד", לא היה צריך לעשות את מה שאברהם ויצחק עשו. הוא דאג שבית ישראל ידע גם להתכנס בתוכו, ואח'כ להשפיע. אליהו הלך בעקבות יעקב. לקח י'ב אבנים, שהפכו לאבן אחת. אצל אליהו כתוב 'והשיב לב אבות על בנים ולב בנים על אבותם'. מי שיכול לחבר את האבות עם הבנים ולהפך, הוא מבשר הגאולה. זו היתה משאת נפשו של יעקב שתהא מיטתו שלמה. כשיוסף נלקח למצרים בכה יעקב שמא לא היתה מיטתו שלמה, 'שיבשר גאולת בניו', הכוונה היא והשיב לב אבות על בנים, שהבית ישאר שלם, האחדות הפנימית. (עי' אדר היקר עמ' י'ט)

    ועוד תפילת אבות-וזכרתי את בריתי יעקוב http://www.machpela.com/essays.asp?pageid=121&CatId=5&id=238

    ר' אלעזר אמר: וזכרתי את בריתי יעקוב וגו'. בוא וראה: תפילת האבות היא קיום העולם. וכל בני העולם עליהן קיימים ונסמכים. לעולם ולעולמי עולמים לא תשכח זכות האבות. לפי שזכות האבות היא קיום העולם שלמעלה ושלמטה. והקיום של יעקב הוא קיום שלם יותר מכולם. ולפיכך בשעת צרה לבני יעקב הקב"ה מראה לפניו צורתו של יעקב ומרחם על העולם. כמו שכתוב "וזכרתי את בריתי יעקוב" – יעקב (כתוב) בוא"ו. למה בוא"ו? לפי שהיא צורתו של יעקב ממש. א"ר שמעון: בשביל זכות האבות נזדמנה תמיד גאולה לישראל, שכתוב "וזכרתי את בריתי יעקוב, ואף את בריתי יצחק, ואף את בריתי אברהם אזכור, והארץ אזכור". האבות – מובן, אבל מהו "והארץ אזכור"? אלא להכליל עמהם דוד המלך, שהוא המרכבה והם מעוררים תמיד גאולה לישראל. (זוהר וישלח קסח)
    ר' יצחק אמר: "וזכרתי את בריתי יעקוב" – מקרא זה מתבאר: בוא וראה: בזמן שישראל בגלות כביכול הקב"ה עמהם בגלות, שהרי השכינה אינה זזה מהם לעולם. בכל זמן שישראל בגלות, אם הם זכאים -מקדים הקב"ה לרחם עליהם ולהוציאם מן הגלות. ואם אינם זכאים – מעכב אותם בגלות עד הזמן שנגזר. וכאשר מגיע הזמן ועדיין אינם ראויים – מסתכל הקב"ה בכבוד שמו ואינו שוכח אותם בגלות; זהו שאמר הכתוב "וזכרתי את בריתי יעקוב" וכו' – אלו האבות, שכולם הם סוד השם הקדוש. ר' חייא אמר: מפני מה נזכר כאן יעקב ראשונה? אלא לפי שיעקב הוא כלל האבות והוא נקרא עץ הקדוש, ולפיכך ו' של השם הקדוש בו נאחזת. (זוהר, אחרי סו)

    אם תרצה עוד יש ב http://new.katif.net/jewish.php?page=165

    לגבי אדום

    אני מציע לך לחזור לדקה ה 35 ולהקשיב טוב דברים שנכתבו לפניי 150 שנה ע"י המלבים דברים שלפניי 10 שנים נראו מופרכים לגמרי והיום הגיוניים ונכונים לחלוטין.

    מאחר ולדאבונינו התקשורת בישראל מחדירה בזדון ממניעים שונים `נצרות` לתוך בתי ישראל, ובהגיע `חג המולד` התקשורת יוצאת מכליה, ומפנה זמן רב לסממנים נוצרים, אגלה בזה קצת מן הסודות שגילו חכמינו ז"ל בנוגע לאותו האיש, אולי יהיה זה חומר למחשבה לאחינו בני ישראל.

    ובכן, מרבית כותבי הדורות –שאין להם שום נגיעה לשום צד- יהודים ונוצרים, הינם תמימי דעה שישו הנוצרי זה, באותה צורה שעליו טפלו הנוצרים את אמונתם, לא היה ולא נברא, וממילא – לא נולד ולא מת. בתלמוד (סוטה מז ב, סנהדרין קז ב) אכן מדובר על אודות ישוע תלמידו של רבי יהושע בן פרחיה שירד אתו למצרים בערך בשנת ג` תר"נ, ולספירת הנוצרים כיום לא חי ישו לפני שנת ג` תש"ס, והסיפור שלו מתחיל לפי התלמוד במה שנתן עין על עריות ומזה התדרדר לעבודה זרה, וכישף והסית והדיח והחטיא את ישראל, וסופו נגמר במה שתלו אותו ואת חמש תלמידיו בערב הפסח וכמסופר בסנהדרין (מג א) באריכות.

    כמו כן יש איזכור לישו [ולדעת כמה מכותבי הדורות הוא ישו אחר, ראה הגהות יעב"ץ במסכת שבת קד ב] שהיה ממזר, ובהקשר הזה: היה היה יהודי מפורסם בזמנו של רבי עקיבא ששמו פפוס בן יהודה, ובתלמוד (גיטין צ א) מבואר שהיה רבי מאיר אומר כשם שהדעות במאכל כך דעות בנשים יש לך אדם שזבוב נופל לתוך כוסו וזורקו ואינו שותהו וזו היא מדת פפוס בן יהודה שהיה נועל בפני אשתו ויוצא, וההקפדה והקנאות המופרזת של פפוס על אשתו הביאה בסופו של דבר שהיא תזנה תחתיו, וברש"י שם ששם אשת פפוס הייתה מרים שהיתה מגדלת את שיער הנשים, וכמבואר במסכת שבת (קד ב), ובסנהדרין (סז א), ובמסכת כלה מבואר כי יוסף פנדירא מנצרת בעל אותה כשהייתה נדה, ונולד ישו שהיה ממזר ובן הנדה.

    ברור, שאיש בשם ישו הנוצרי היה קיים אי פעם, וכפי שבא זכרו בתלמוד ובמדרשים [אלא שבהרבה מהדורות צונזרו הדברים על ידי הצנזורה אשר ביקשה למחוק את הזכרונות הלא מחמיאים על מייסד דתם], אבל אין בכל המקורות והקדומים ואף לא באוונגליון רמז או זכר לדבר שהחזיק עצמו לבן אלהים או דבר הקרוב לשטויות אלה, כל הדברים שטפלו עליו ועל דמותו, הנוצרים שבאו אחריו, אינם אלא פרי דמיונם הכוזב והבדוי של אנשים בורים חצאי יהודים, למחצה לשליש ולרביע, כמו כן לא נזכר באוונגליון שישו יצוה על אי קיום מצוות התורה, וניתן לקבוע שישו עמד בראש כת אחת מן הכיתות שצצו כפטריות אחרי הגשם בשלהי הבית השני, כל אחת בשל סיבה אחרת שלא קיבלו את הסמכות של הסנהדרין של הפרושים, והודות לכשרונותיו הוכר ישו כסמכות עליונה שגרמה להתלקטות נערים סביבו שהיו לו ל`תלמידים` שלימד להם את תרותיו.

    וכן מעיד הרמב"ם באיגרת תימן שהיתלות גויי הארצות בישו הנוצרי לא היה בזמנו של ישו כלל אלא הרבה זמן אחרי כך, ולא היה כוונת ישו כלל לדת הנצרות הנתלית בשמו, וזה לשונו (הנוגע לענינינו, ללא השמטות הצנזורה): "אחר כך התחדשה כת אחרת שמגדלת בעניינה ומררה חיינו… וראתה בעצה להכחיד שם אומה זאת מדרך אחר, והוא שהתנכל בעצתו להתודע בשם נבואה ולחדש דת מבלעדי תורת ה`, והודיע ברבים ששתי התורות מאת ה`, וכוונתו לחדש הספק ולהכניס מבוכה בלבותנו בהיות התורה האחת היפך האחרת, ושתיהן מכונות לאלוה אחד, להיות זה מבוא ושער לסתור תורתינו, …

    ותחילת מי שמצא זו הדעת היה ישוע הנוצרי, והוא מישראל, והוא אף על פי שהיה אביו גוי ואמו ישראלית, העיקר בידינו "גוי ועבד הבא על בת ישראל הולד כשר", ואולם נקראהו `נוצרי` להפליג בחרפתו, הוא הביא לחשוב, שהוא שלוח מהשם לבאר ספיקות התורה, ושהוא משיח המיועד לנו על ידי כל נביא, ופירש התורה בפירוש המביא לביטול כל התורה וכל מצוותיה והתר כל אזהרותיה, לפי מה שכיוון, והרגישו החכמים זכרונם לברכה לכוונתו קודם שיתחזק פירסומו באומה, ועשו לו הראוי לו, וכבר הקדים השם להודינו זה על ידי דניאל כי ישתדל איש מפריצי עמינו וכופריהם להפסיד התורה בהתפארו בנבואה, והכניס עצמו בענינים גדולים, ואמר, שהוא משיח ושהשם יכשילהו, כמו שהכשילו והוא אומרו (דניאל יא יד) ובני פריצי עמך ינשאו להעמיד חזון ונכשלו.

    ואחריו לזמן ארוך עמדה דת מיוחסת אליו מאומת בני עשו שלא היתה כוונתו אליה [דהיינו שבעוד שהנוצרים הראשונים שהיו תלמידי ישו היו נוצרים-יהודים, קמה אחר כך במשך הזמן כת של נוצרים-גויים], ולא עלתה כמו כן במחשבתו [של ישו לפנות אל גויי הארצות, והשוה לספר `מתיא` (פרק טו פסוק כד – מתיא נזכר כתלמיד ישו עצמו במסכת סנהדרין מג א) שכתב מפי ישו שהיה אומר במפורש: "לא שולחתי בלתי אל הצאן האובדות אשר לבית ישראל", וכן כתוב (מתיא י ה-ו): "ואת שנים העשר האלה (תלמידיו) שלח ישוע ויצו אותם לאמר, אל דרך הגויים אל תלכו, ואל עיר השומרונים (שכם בירת הכותים) אל תבואו, לכו אל הצאן האובדות אשר לבית ישראל], ולא הזיק שום דבר לישראל [לדת ישראל, אז בראשית התייסדות הנצרות הגויית], ולא נולד בהם ספק [לטעות אחריהם] לא לכלל ולא ליחידים לפי שהתבאר להם חסרונו [של מי שהעמידו כראש הדת], ושנכרת ואבד בידינו [על ידי הבית דין בסקילה], עד שנעשה בו מה שנעשה", עכ"ל הרמב"ם.

    כאמור, ישו בעצמו לא הכריז על עצמו אלהות, או דבר על טבעי, הוא עבד עבודה זרה בעצמו, והסית והדיח גם מבני ישראל שיעבדו עבודה זרה, כמו כן הוציא כשפים ממצריים (שבת קד ב), והביא עמו כמה מיני כישוף לארץ ישראל כמבואר בתלמוד, שבאמצעותם עשה עצמו למחולל נפלאות, עד שלבסוף נסקל בערב פסח כדין מסית ומדיח.

    הנצרות שבאה אחריו, שנבראה בלב כסיל אחד ששמו `פאולוס`, טוותה את קורותיה סביב דמותו של ישו שמצאוהו בתלמוד כפורש מן הציבור, ו`תלתה` את עצמה ב`אילנו`. למעשה נלאו חכמי לב להגיע בזה לידי מסקנה ברורה ומקובלת, מדוע דוקא כיתת סוטים זו, שלא הייתה אלא רק אחת מבין הרבה כיתות סוטים בישראל מצאה לה מהלכים בין ההמון, בשעה ששאר הכיתות, כאיסיים, והצדוקים, הגדולות בכמות ובעלות השפעה פי כמה דעכו ונעלמו מן האופק.

    ויצויין כי כל הדמויות שהופיעו בהיסטוריה כ`משיחים` לכולם צמחו אחריהם ספיחים וספיחי ספיחים, וכידוע גם ממשיח השקר הכי מפורסם אחרי ישו, "שבתי צבי" שהיו לו ממשיכי דרך שהאמינו בו זמן רב ושנות דור אחרי ששבתי התאסלם, "ועד היום הזה" ישנה כת הנקראת `דונמה` המאמינים בשבתי צבי שיקים לתחייה וישמש כמשיח, והם חיים באי נידח, ראה ספרו של קלוזנר עמוד 165, ובשבועון `משפחה` פרשת בא ה`תשנ"ו, כל אחת מן הכיתות הללו שרדו מאות בשנים, וכן אירע גם לנצרות למרות שחכמי ישראל החניקו את התנועה והשמידוה, לא הושמד ישו מזכר תלמידיו, וכשהתנצר קיסר רומי `קוסטנטין` בשנת ד` אלפים ע"ב, 312 לספירת הנוצרים, הוא וביתו, התנערו הנוצרים המוסתרים מחמת המציק ונשאו ראש בגלוי, ואף קבלו עליהם השטויות שטפלו ל`תפארת` משיחם ישו הנוצרי, ולקט כל החומר בהמשכיות של הכיתות המשיחיות בהיסטוריה נמצא בספר `משיחי השקר ומתנגדיהם` להרב בנימין שלמה המבורגר ירושלים תשמ"ט.

    האר"י ז"ל גילה ברוח קודשו שיש ענינים נסתרים בכל מהלך השתלשלות הנצרות וכפי שכתוב בספר פרי עץ חיים – שער ר"ח חנוכה ופורים – פרק ג: "כתיב עשי"ו, להיות שנתגלגל בישוע, תלמיד רבי יהושוע בן פרחיה", וראיתי בספרי המקובלים שזה מרומז בגמ` קידושין יח ע"א שקראו לעשיו בשם ישרא"ל מומ"ר, שלכאו` תמוה מה עדיף עשיו בן יצחק ליקרא ישראל מומר יותר מישמעאל בן אברהם [והרמב"ן בפרשת אמור מבאר זאת כי מאז שנכנס אברהם לברית נקראו ישראל ולכן עשו מומר הוא משא"כ ישמעאל שנולד לפני הברית לא נולד כישראל ליקרא ישראל מומר], אולם להאמור יש כאן רמז על גילוי האר"י שעשו הוא ישראל מומר כמו שהיה לו לנשמתו אחרי שדחאו רבי יהושע בן פרחיה בשתי ידים ויצא מן הדת, ונמצא ברור שמי שתלו בו את הנצרות הוא עשיו בעצמו ועשיו הוא אדום, ולכן עמי הנוצרים הם המכונים בנבואות על שם אדום, ועליהם נאמר מחמס אחיך יעקב תכסך בושה על מה שרדפו את יעקב בכל הדורות ברוב השמדות ימח שמם, ואם אנחנו ממהרים לשכוח מאחר שהתחילו קצת להראות פנים שוחקות ליעקב, מ"מ הקב"ה שאין שכחה לפני כסא כבודו ישלם להם עד טיפת דם האחרונה הרנינו גויים עמו כי דם עבדיו יקום ונקם ישיב לצריו.

    ולענין זה שעשיו הרשע נתעברה נשמתו בישוע ואותיותיו כאותיותיו, ראיתי בראשונים שרמזו ענינו של ישו באותן מקראות עצמן הכתובים על עשיו (פרשת תולדות) וַיְהִי עֵשָׂו אִישׁ יודע, ס"ת ישוע, וְהָיָה יְרֵשָׁה שֵׂעִיר ר"ת ישו, וְלֹא יִהְיֶה שָׂרִיד לבית עשיו ר"ת ישו, וְנֹקֵב שֵׁם יהו` ראשי תיבות ישו. אולם יש מן האומות ההולכות בדת הנצרות שהם מיוחסים ביולוגית לבני יפת [ולא כאדום שהוא מבני שם] כמו גרמניא שהוא מגוג, מקדוניא שהוא יון, כי במשך הימים התפשטה הנצרות הרבה מאוד עד שרוב בני יפת התחתנו בה מחמת הכפירות הגדולות והשטויות שכיזבו על ה`,

    וכמו שביאר המלבי"ם בתחילת ספר עובדיה. לאחרונה ראיתי דברי רבינו חיים ויטאל בספרו הק` עץ הדעת טוב שעמד על כך שדבר גדול כזה שנפל בעולם כמו ישו הנוצרי שהעביר חצי העולם להאמין בשטויותיו, וכן הישמעאלי הבא אחריו שהביא מחצית העולם בבריתו היה צריך להיות נבואה ברורה על זה מהנביאים ולא מצאנו כי אם ברמזים שונים ולא במפורש, ואמר בקדשו כי הנביאים לא הצטרכו לנבאות כי כבר ניבא משה רבינו בהדיא על כל זה ומפורש בשום שכל בתורה הק` עצמה כי בפרשת ראה כתובים שני פרשיות זה אחרי זה, (ב) כִּי יָקוּם בְּקִרְבְּךָ נָבִיא אוֹ חֹלֵם חֲלוֹם וְנָתַן אֵלֶיךָ אוֹת אוֹ מוֹפֵת: (ג) וּבָא הָאוֹת וְהַמּוֹפֵת אֲשֶׁר דִּבֶּר אֵלֶיךָ לֵאמֹר נֵלְכָה אַחֲרֵי אֱלֹהִים אֲחֵרִים אֲשֶׁר לֹא יְדַעְתָּם וְנָעָבְדֵם: (ד) לֹא תִשְׁמַע אֶל דִּבְרֵי הַנָּבִיא הַהוּא אוֹ אֶל חוֹלֵם הַחֲלוֹם הַהוּא כִּי מְנַסֶּה ה` אֱלֹהֵיכֶם אֶתְכֶם לָדַעַת הֲיִשְׁכֶם אֹהֲבִים אֶת ה` אֱלֹהֵיכֶם בְּכָל לְבַבְכֶם וּבְכָל נַפְשְׁכֶם: (ה) אַחֲרֵי ה` אֱלֹהֵיכֶם תֵּלֵכוּ וְאֹתוֹ תִירָאוּ וְאֶת מִצְוֹתָיו תִּשְׁמֹרוּ וּבְקֹלוֹ תִשְׁמָעוּ וְאֹתוֹ תַעֲבֹדוּ וּבוֹ תִדְבָּקוּן: (ו) וְהַנָּבִיא הַהוּא אוֹ חֹלֵם הַחֲלוֹם הַהוּא יוּמָת כִּי דִבֶּר סָרָה עַל ה` אֱלֹהֵיכֶם הַמּוֹצִיא אֶתְכֶם מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם וְהַפֹּדְךָ מִבֵּית עֲבָדִים לְהַדִּיחֲךָ מִן הַדֶּרֶךְ אֲשֶׁר צִוְּךָ ה` אֱלֹהֶיךָ לָלֶכֶת בָּהּ וּבִעַרְתָּ הָרָע מִקִּרְבֶּךָ: (ז) כִּי יְסִיתְךָ אָחִיךָ בֶן אִמֶּךָ אוֹ בִנְךָ אוֹ בִתְּךָ אוֹ אֵשֶׁת חֵיקֶךָ אוֹ רֵעֲךָ אֲשֶׁר כְּנַפְשְׁךָ בַּסֵּתֶר לֵאמֹר נֵלְכָה וְנַעַבְדָה אֱלֹהִים אֲחֵרִים אֲשֶׁר לֹא יָדַעְתָּ אַתָּה וַאֲבֹתֶיךָ: (ח) מֵאֱלֹהֵי הָעַמִּים אֲשֶׁר סְבִיבֹתֵיכֶם הַקְּרֹבִים אֵלֶיךָ אוֹ הָרְחֹקִים מִמֶּךָּ מִקְצֵה הָאָרֶץ וְעַד קְצֵה הָאָרֶץ: (ט) לֹא תֹאבֶה לוֹ וְלֹא תִשְׁמַע אֵלָיו וְלֹא תָחוֹס עֵינְךָ עָלָיו וְלֹא תַחְמֹל וְלֹא תְכַסֶּה עָלָיו: (י) כִּי הָרֹג תַּהַרְגֶנּוּ יָדְךָ תִּהְיֶה בּוֹ בָרִאשׁוֹנָה לַהֲמִיתוֹ וְיַד כָּל הָעָם בָּאַחֲרֹנָה: (יא) וּסְקַלְתּוֹ בָאֲבָנִים וָמֵת כִּי בִקֵּשׁ לְהַדִּיחֲךָ מֵעַל ה` אֱלֹהֶיךָ הַמּוֹצִיאֲךָ מֵאֶרֶץ מִצְרַיִם מִבֵּית עֲבָדִים: (יב) וְכָל יִשְׂרָאֵל יִשְׁמְעוּ וְיִרָאוּן וְלֹא יוֹסִפוּ לַעֲשׂוֹת כַּדָּבָר הָרָע הַזֶּה בְּקִרְבֶּךָ:

    ס, ופי` מהרח"ו וז"ל: "כי יקום בקרבך נביא וכו` כי יסיתך אחיך וכו` בזה הפסוק נבא משה כי עתידין לקום בעולם שני בני אדם להטעות את הבריות ואת ישראל הא` הוא מוחמד נביא הישמעאלים כי ע"י חלום שחלם שראה אילן צומח בכף ידו אלף מדרגות כנודע עשה עצמו נביא להטעות את ישראל כי סיפר חלומו לחכם אחד ישראלי ופתר לו שעתיד למלוך וכו`, נמצא כי ע"י החכם הנזכר שהוא מקרבינו היה זה, וזהו שאמר `מקרבך`, והזהירנו כי גם שיקום ויתן לנו אות או מופת כנודע לא יאמין בו, וכנגדו כתב פרשת כי יקום בקרבך וכו`.

    ופרשת כי יסיתך אחיך שלאחר פרשה זו ניבא ענין ישו הנוצרי כי עשה כשפים והסית והדיח את ישראל לע"ז והיה מכשף לנערי בני ישראל שיעבדו עבודה זרה כנזכר בתלמוד בבלי וירושלמי והנה זה היה כמוני ישראלי.

    וזה שאמר כי יסיתך אחיך האמנם הי` ישראל אחינו כמוני מצד מרים אמו אך לא מן אביו כי הי` פנדירא הנוצרי כנודע, וזהו שאמר `בן אמך` ולא אמר בן אביך. והנה הראשון שהוא של הישמעאלי לא בידינו להמיתו, אמנם בישרנו כי יומת ע"י הנערה הכוהנת כנודע, אך זה השני הישראל אשר בידינו היה להמיתו כנזכר במסכת סנהדרין צוונו בפירוש: "כי הרוג תהרגנו" ע"י בי"ד סנהדריה של ישראל, וידינו של בני ישראל היתה להמיתו, `בראשונה`, הכוונה לערב פסח בחודש `הראשון` הוא חודש ניסן וז"ש בראשונ"ה, וגם ירמוז אל מה שנודע כי תחילה נדון בסנהדרין ואח"כ לקחו רשות מפקיד רומ"א ששמו פילאטום שישב אז בירושלים, וזהו שאמר ויד כל העם באחרונה", עכ"ל.

    ובפרשת בלק פי` שגם בלעם ראה זה בנביאותו המופלגת ועל זה אמר "לא איש אל, ויכזב, וגו` בכל ימי עולם לא נמצא כענין שני אנשים, שהאחד עשה את עצמו אלוה והוא ישו הנוצרי, והשני עשה עצמו נביא והוא של הישמעאלים וחידשו דתות חזקות קיימות לעולם, וכל העולם נתחלק לשתי אמונות אלו בלבד, ובלעם נתנבא עליהם תחלה.

    וכנגד הראשון אמר כי הנה איש ילוד אשה היה ואי אפשר שאיש יהיה אל ואם הוא אומר שהוא אל דעו כי `ויכזב`, ולכן אל תטעו אחריו. וכנגד השני שהודה שהוא בן אדם ואינו אל, אמנם עשה עצמו נביא מחדש דתות גם זה שקר וסופו להתנחם ממה שעשה, והנה בישו כולם מודים שהוא איש ילוד אשה ממרים אבל אומרים שאינו בן אדם אלא מאליו נולד, ואדם לא ידעה לכן אמר כי אעפ"י שאמר שאינו בן אדם עכ"ז הרי אמר שהוא איש וא"כ אי אפשר שהאיש יהי` אל, אבל בהישמעאלים שלא די שהודה שהוא איש אלא כי גם בן אדם הוא ולזה קראו בן אדם, והנה `ההיא` ר"ל אם ח"ו ישו היה הוא האל בעצמו איך מה ש`אמר לא יעשה`, וכן [על מוחמד יאמר] אם אינו הוא האל רק שהוא נביא ש`דיבר` אליו האל איך `לא יקימנה`, וז"ש ודיבר ולא יקימנה.

    והנה רז"ל בתנחומא אפשר שרמזו זה בפרשת בלק וז"ל לא איש אל לפי שצפה בלעם שעתיד איש אחד להטעות הבריות ולומר שהוא אל וכו` לכן אמר לא איש קל, אמנם אני הוספתי לקח ובארתי שארית הפסוק כפי דרך רז"ל כאשר אתה הראת לדעת, ואחר שהתנבא על שני אלה התנבא על ביאת המשיח [שאחרי שיתחזקו בטעות כל העולם וכל העולם יטען לצדקתו או אז] כעת יאמר וכו` שנאמר לימות המשיח.

    והכל הולך אל דברי הרמב"ם הנודעים שמבאר מה קרה לכל העמים שהציבו להם משיח שלבואו הם מצפים, וזה לשון קדשו (מלכים יא) ואם יעמוד מלך מבית דוד הוגה בתורה ועוסק במצוות כדוד אביו, כפי תורה שבכתב ושבעל פה, ויכוף כל ישראל לילך בה ולחזק בדקה, וילחם מלחמות ה`, הרי זה בחזקת שהוא משיח, אם עשה והצליח ונצח כל האומות שסביביו ובנה מקדש במקומו וקבץ נדחי ישראל הרי זה משיח בודאי.

    ואם לא הצליח עד כה או נהרג בידוע שאינו זה שהבטיחה עליו תורה והרי הוא ככל מלכי בית דוד השלמים הכשרים שמתו. ולא העמידו הקב"ה אלא לנסות בו רבים שנאמר ומן המשכילים יכשלו לצרוף בהן ולברר וללבן עד עת קץ כי עוד למועד. אף ישוע הנצרי שדמה שיהיה משיח ונהרג בבית דין, כבר נתנבא בו דניאל שנאמר ובני פריצי עמך ינשאו להעמיד חזון ונכשלו. וכי יש מכשול גדול מזה.

    שכל הנביאים דברו שהמשיח גואל ישראל ומושיעם ומקבץ נדחיהם ומחזק מצותן. וזה גרם לאבד ישראל בחרב ולפזר שאריתם ולהשפילם ולהחליף התורה ולהטעות רוב העולם לעבוד אלוה מבלעדי ה`. אבל מחשבות בורא עולם אין כח באדם להשיגם כי לא דרכינו דרכיו ולא מחשבותינו מחשבותיו. וכל הדברים האלו של ישוע הנצרי ושל זה הישמעאלי שעמד אחריו אינן אלא לישר דרך למלך המשיח ולתקן את העולם כולו לעבוד את ה` ביחד. שנ` כי אז אהפוך אל עמים שפה ברורה לקרוא כולם בשם ה` ולעבדו שכם אחד.

    כיצד. כבר נתמלא העולם כולו מדברי המשיח ומדברי התורה ומדברי המצוות ופשטו דברים אלו באיים רחוקים ובעמים רבים ערלי לב והם נושאים ונותנים בדברים אלו ובמצוות התורה אלו אומרים מצוות אלו אמת היו וכבר בטלו בזמן הזה ולא היו נוהגות לדורות ואלו אומרים דברים נסתרות יש בהם ואינן כפשוטן וכבר בא משיח וגלה נסתריהם.

    וכשיעמוד המלך המשיח באמת ויצליח וירום וינשא מיד הם כולן חוזרין ויודעים ששקר נחלו אבותיהם ושנביאיהם ואבותיהם הטעום", עכ"ל. והנה בגמ` גיטין (נז א) מבואר כי אונקלוס הגר לפני שהתגייר העלה באוב כמה אנשים מפורסמים, וביניהם העלה את ישו, וכששאל לו מה דינו בעולם ההוא, השיב כי הוא נידון בצואה רותחת על דבר אשר לעג על דברי חכמים, וכששאל לו מי העם החשוב בעולם ההוא השיב ישראל, וכששאל איך להתנהג עם עם ישראל השיב `טובתם דרוש רעתם אל תדרוש – כל הנוגע בהם כנוגע בבבת עינו`.

    ושמעתי סיפור נורא בהקשר לזה ממה שסיפר הגאון הקדוש רבי יצחק מפשעווארסק זצ"ל ששמע מפה קדשו של הגה"ק הדברי יחזקאל משינאוא זי"ע שסיפר בליל חגת המולד, שבימי המהר"ל מפראג נתגלו במדינת צ`כיה גליונות כתובים עתיקים שהיו כתובים בכתב יהודי שבו היה מתואר כתבי בית הדין שדנו את ישו למיתה עם הגביות עדות על מה שכישף והסית והדיח, וקרא הקיסר את המהר"ל שיאמר לו מה דעתו בזה אם באמת היה חייב מיתה, ואם לא יניח דעתו יגרש יהודי צ`כיה מארצו, ואחרי שלשה ימים ביקש המהר"ל מהקיסר שיצא עמו לטיול, וכשיצא מחוץ לעיר עשה מה שעשה,

    [וידוע כי המהר"ל מפראג היה רגיל להשתמש בשמות הקדושים בכוחו הגדול], ונתגלה לעיניהם חבית מלא צואה שבו היה טמון אותו האיש כמבואר בגמ` שהוא נידון בצואה רותחת, והסיר המהר"ל את כיסוי החבית והוציא ישו את ראשו שהיה טמון בצואה כל כולו על שהיה מלעיג על דברי חכמים ויצא משם ריח נורא, והשיב לכל מה ששאלוהו המהר"ל בפני הקיסר, ויווכח הקיסר איזה אלוה הוא עובד, נעבעך, אחר כך ציוה המהר"ל לישו שיחזיר ראשו לתוך החבית, והוא סירב ליכנס שנית,

    אז היכה המהר"ל בידיו הק` על ראש הטריפה של ישו הנוצרי וטיבע אותו בפנים, וכמובן שחזר למקום שהיה לידון בעונשו אשר בו הוא נידון לדורי דורות עד היום הזה, ואמר הגה"ק משינאווא שמאותו היום נדבק ריח רע בידו השמאלית של רבינו המהר"ל מפראג ולא הועיל שום דבר להסיר הריח, והוצרך מאז ללכת ביד חבושה שלא ידוף ריח זה שהיה ריח מלמעלה שאי אפשר לתאור ולשערו, כך שמע ר` איציקל מפה קדשו, ובאמת שרבינו החיד"א בספר שם הגדולים ערכו של מהר"ר ליווא מפראג הביא "ואני הדל קבלתי מרב אחד אשכנזי מעשה נורא שעשה על ידי מה שגילו לו מהשמים, ומזה נמשך שדבר עם הקיסר ביחוד כמו שעה וחצי ועשה לו כבוד גדול", ואינו מפרט מה שהיה ואולי מכוון על העניין הנורא הזה.

    וזה ידוע שהמהר"ל היה משתמש בשמות הק` וכמו שהביא הבני יששכר בחנוכה "מהר"ל מפראג דבריו ברוח הקודש והיה משתמש בספר יצירה".

    זה פרק ראשון בסידרה, ובעזרת ה` נמשיך לתאר את השתלשלות ענייני ישו על פי מה שגילו חכמינו זכרונם לברכה, ובמהרה בימינו נקוה שיעלו מושיעים בהר ציון לשפוט את הר עשיו הוא ישוע, והיתה לה` לבדו המלוכה.

    http://www.hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID=15420

    לגבי דויד המלך

    הריגתו של גלית בידי דוד, בספר שמואל [א יז] שם מופיע הסיפור המרכזי שדוד העלם הרג את גלית. ואילו בסוף הספר [שמואל ב פרק כא] ישנו סיכום קצר על נפילתם של 4 בני ערפה-הרפה בידי דוד ואנשיו, וכמו שביארו חז"ל במסכת סוטה [דף מז] כי אותן שתי נשים שליוו את נעמי אשת אלימלך בדרכה לארץ ישראל, הלא הן רות וערפה המוכרות לנו ממגילת רות, ומכיוון שערפה עשתה חסד עם בית אלימלך והורידה ארבע דמעות כשנפרדה מנעמי [והלכה לדרכה לארץ פלשתים], זכתה בשכר ארבע הדמעות ויצאו מצאצאיה ארבעה גבורים מפורסמים, ואלו הן: סַף, מָדוֹן, גָּלְיָת, יִשְׁבִּי. וככתוב בדברי חז"ל:

    דָּרַשׁ רָבָא, בִּשְׂכַר אַרְבַּע דְּמָעוֹת שֶׁהוֹרִידָה עָרְפָּה עַל חֲמוֹתָהּ, זָכְתָה וְיָצְאוּ מִמֶּנָּה אַרְבָּעָה גִּבּוֹרִים הַלָלוּ, שֶׁנֶּאֱמַר, (שם) "וַתִּשֶּנָה קוֹלָן וַתִּבְכֶּינָה עוֹד".

    אבל, בסופו של דבר, אחרי שהציקו אותם ארבעה גבורים לבני ישראל, נפלו כולם בידי דוד ואנשיו ככתוב שם בשמואל ב [פרק כא]:

    "וַיִּפְּלוּ בְיַד דָּוִד וּבְיַד עֲבָדָיו", ודרשו חז"ל במכסת סוטה שם:

    "(רות א) "וַתִּשַּׁק עָרְפָּה לַחֲמוֹתָהּ וְרוּת דָּבְקָה בָּהּ". אָמַר רַבִּי יִצְחָק, אָמַר הַקָּדוֹשׁ בָּרוּךְ הוּא, יָבוֹאוּ בְּנֵי הַנְּשׁוּקָה וְיִפְּלוּ בְּיַד בְּנֵי הַדְּבוּקָה".

    וזוהי פשר הסיכום הכללי בסוף ספר שמואל המתאר בדברים קצרים את כל ארבעת ילידי ערפה שנפלו בידי דוד, אע"פ שכבר דיבר בחלקם בארוכה בפרקי הספר הקודמים.

    ושם כתוב:

    "וְיִשְׁבִּי בְנֹב אֲשֶׁר בִּילִידֵי הָרָפָה וּמִשְׁקַל קֵינוֹ שְׁלֹשׁ מֵאוֹת מִשְׁקַל נְחֹשֶׁת וְהוּא חָגוּר חֲדָשָׁה וַיֹּאמֶר לְהַכּוֹת אֶת דָּוִד: וַיַּעֲזָר לוֹ אֲבִישַׁי בֶּן צְרוּיָה וַיַּךְ אֶת הַפְּלִשְׁתִּי וַיְמִיתֵהוּ".

    "וַתְּהִי עוֹד הַמִּלְחָמָה בְּגוֹב עִם פְּלִשְׁתִּים אָז הִכָּה סִבְּכַי הַחֻשָׁתִי אֶת סַף אֲשֶׁר בִּילִדֵי הָרָפָה".

    "וַתְּהִי עוֹד הַמִּלְחָמָה בְּגוֹב עִם פְּלִשְׁתִּים וַיַּךְ אֶלְחָנָן בֶּן יַעְרֵי אֹרְגִים בֵּית הַלַּחְמִי אֵת גָּלְיָת הַגִּתִּי וְעֵץ חֲנִיתוֹ כִּמְנוֹר אֹרְגִים".

    וַתְּהִי עוֹד מִלְחָמָה בְּגַת וַיְהִי אִישׁ מָדוֹן …וְגַם הוּא יֻלַּד לְהָרָפָה, וַיְחָרֵף אֶת יִשְׂרָאֵל וַיַּכֵּהוּ יְהוֹנָתָן בֶּן שִׁמְעָה אֲחִי דָוִד".

    "אֶת אַרְבַּעַת אֵלֶּה יֻלְּדוּ לְהָרָפָה בְּגַת וַיִּפְּלוּ בְיַד דָּוִד וּבְיַד עֲבָדָיו".

    וכפי הנראה יש כאן מסורת אחרת על הריגת גלית בידי אֶלְחָנָן בֶּן יַעְרֵי אוֹרְגִים בֵּית הַלַּחְמִי. אולם חז"ל פירשו שאין כאן מסורת שונה על הנאמר לפני כן שגלית נהרג בידי דוד, אלא כדרך התנ"ך לקרוא ולכנות אנשים בשמות נוספים על השם העיקרי, כיתרו חותן משה שנתכנה בתנ"ך ב7 שמות, כך גם זוכה משה ל7 שמות, וכמו שלמה המלך שזכה אף הוא לשמות נוספים, וכך נתכנה גם דוד בשם אלחנן, ורואים כך מתיאור הנלוה לשם האיש "אֶלְחָנָן בֶּן יַעְרֵי אֹרְגִים בֵּית הַלַּחְמִי" שמדובר כאן בשם שנכתב לדרשה.

    וכך דרשו חז"ל [מדרש רות רבה פרשה ב] וַיַּךְ אֶלְחָנָן זה דוד שחננו הקב"ה [ראה מסכת יומא כב עמוד ב´ את החנינה שחנן הקב"ה את דוד אע"פ שהיו לו מעשים שלפי דרגתו היו נחשבים לחטאים] בֶּן יַעְרֵי שהיה גדל ביער [על הסיבה למה גדל דוד המלך דוקא ביערות ראה כאן: http://www.herzog.ac.il/vtc/0070168.html] אוֹרְגִים שעסק בפרוכת, דבר אחר אורגים שהיו מעלין לו את ההלכה והוא אורגה, בֵּית הַלַּחְמִי שבא מישי שהיה גר בבית לחם אֵת גָּלְיָת הַגִּתִּי.

    ישנן השלמות נוספות לדברי חז"ל שהבאתי כאן, ולעת עתה נסתפק בדברים הללו.

    בהצלחה – מנשה ישראל http://www.hidabroot.org/CommunityDetail.asp?FaqID=42668


    גם הינדיק יכול להיות בן אדם

    אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן

    מי שמפחד מאחד, לא מפחד מאף אחד, ומי שלא מפחד מאחד, מפחד מכל אחד

     

     הינדיק

     14/02/2011 00:52

     מי שעוד חושב שהדברים של הרב זמיר הזויים כדאי שיקשיב טוב לחדשות

     הרב דיבר שיבואו האומות עלינו למלחמה יותר נכון ישמעאל יביא את האומות עלינו למלחמה נשמע הזוי?

     בתוכנית של רזי ברקאי הוא על האנטישמיות הגואה באירופה לממדים שלא היו מעולם

     http://glz.fm/dl.php?file=http://glz.fm/mp3/mbo8-2-11.mp3

     כבר עכשיו ארהב ושאר המדינות קוראות לנו צאו מירושלים וותרו על ירושלים היא לא שלכם דבר שלפניי אובמה לא היה .הר אדר ושאר השכונות שעד היום היו קונצנזוס אסור לנו לבנות שם

     הפלסטינים כובשים מדינה מדינה בכך שאחת אחת בכירה במדינה פלסטינית דבר שיביא את אומות העולם לצאת נגדנו ולהכריח לוותר ולעשות "שלום" בתוך כך הם יישלחו כוחות לכאן על מנת לסיים ולפקח על ההחלטה

     הרשימה מתארכת: פרו הכירה במדינה פלסטינית.

     http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4018544,00.html

     ארה"ב נגד התוכנית הפלסטינית: "וטו? היפותטי"

     http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4006455,00.html

     Egypt crisis: Israel faces danger in every direction

     http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/israel/8296776/Egypt-crisis-Israel-faces-danger-in-every-direction.html

     אנחנו בדרך לבידוד ואז כשזה ייקרה יתחיל הבלאגן כל המהלכים שהפתיעו את משרד החוץ וגומים שנים במדינה מתוארים כבר ע"י הרב זמיר ורבנים אחרים בהרצאות אחרות…

     בזמנו ב דיון כלכלה לוחמת: דמים זה גם כסף http://i.start.co.il/groups/onway/forum/t/77328.aspx?PageIndex=1

     היו מי שאמרו ואני בניהם שהריב עם הפלסטינאים זה לא מה שחשוב אלא המלחמה שבדרך

     "אז בואי נתחיל לספור…

     עם מצרים וירדן יש הסכם שלום..

     מחר מת מובראק במקומו עולה איזה אחד שלא אוהב אותנו בלשון המעטה וכמו שאת יודעת לא קשה למצוא שם אחד כזה אנחנו היום במצב שמחזיקים שם את האנשים בכוח לא לפגוע בנו ורק מתוך אינטרסים כלכליים, ברגע שיקום ערבי שיחליט שאת הכסף הוא מעדיף מאירן מי יעצור אותו …

     ירדן עוד בדיחה היום לא מחר, יש הפיכה עולים הפלסטינים שהם הרוב שם, נגמרה המלוכה ולא שהיא אוהבת אותנו כול כך. שוב הכול מאינטרס כלכלי שניתן להחליף מקור מכל מיני מקומות…חוץ מזה שהיא סתם בובה כי אם מדינות ערב יתנו קצת לחץ הם תוקעים לנו סכין בגב ראי מקרה המשט…

     קשה להבין/לקבל את זה …? קיבלנו אזהרה התרעה הוכחה (מחק את המיותר)

     עם טורקיה שהשלום איתה היה הרבה יותר חזק מכל מדינה אחרת וביום אחד התהפכה נגדנו וחברה לגדולי אויבנו .מי שיגיד לא ביום אחד פשוט לא קרא נכון את המצב וחשב שעוד רגע הכול יסתדר.עוד תראי שלהפך המצב עוד ידרדר עוד יותר… אז הדף שיש לו כותרת הסכם שלום לא שווה כלום…

     סוריה לבנון אנחנו כבר במלחמה יכול להיות שלא שמת לב אבל החיזבאללה לא בדיוק ארגון שלום שמתחמש על ידי סוריה ולבנון ואירן

     http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3916590,00.html

     וסוריה באמצע תרגיל ענק רק מה שהוא נפסק מסיבה שלא בדיוק מובנת

     http://www.worldtribune.com/worldtribune/WTARC/2010/me_syria0648_07_13.asp

     אז לכמה כבר הגענו? 4 מדינות תוסיפי את הפלסטינים הגענו ל 5 גם הטורקים בטח לא יוותרו על הכיף הרי הם אומרים זאת בראש חוצות יש לנו כבר 6

     http://www.worldtribune.com/worldtribune/WTARC/2010/me_turkey0513_06_10.asp

     לוב אירן סודן 9 את שאר המדינות אני בטוח שתוכלי להוסיף לבד..

     אבל אני אספר לך משהו כל המדינות האלה בכלל ותורכיה בפרט לא הפתיע אותי כי כבר לפניי כמה שנים ליתר דיוק בזמן מלחמת לבנון השניה כבר שמעתי את הרב זמיר (בטח שמעת עליו) אומר שזה יקרה עוד בימים שתורכיה הייתה החברה הכי טובה שלנו…

     http://www.youtube.com/watch?v=zDojegfXBCc

     אם תכנסי לקישור תראי אך הוא אומר על כניסת צבא של אומות העולם לישראל להשליט פה סדר

     כמו בכתבה פה בקישור ב ווארלד טריביון שזה לא איזה אתר קיקיוני http://www.worldtribune.com/worldtribune/WTARC/2010/me_palestinians0655_07_15.asp

     עוד דבר בטח שמת לב שבחודשים האחרונים יש תרגילים גדולים שמדמים מצב מלחמה מה שלא היה אף פעם הקנה מידה כזה לא מוציאים פה כסף סתם אל אם כן כבר אין ברירה

     http://www.worldtribune.com/worldtribune/WTARC/2010/me_israel0151_02_26.asp"

     אחת התשובות שקיבלתי הייתה

     "היי הינדיק,

     אם מובארק מת מחר.. נו נו, בכל התקופה שגולדה מאיר היתה ראש ממשלה סבלה מסרטן הדם. זה גם מה שהרג אותה ב-1978, אחרי פרישתה. הרפואה התקדמה מאז, וראשי ממשלה זוכים לטיפול הרפואי הטוב והמתקדם ביותר….. בנוסף, להזכירך – הסכם השלום עם מצריים נחתם עם קודמו של מובארכ, סדאת. סדאת נרצח ע"י מתנקש שהתנגד לשלום עם ישראל: אויבי המשטר במצרים הם בדיוק אותם שמחזיקים בכוח, אבל לא כדי שלא יפגעו בישראל – אלא כדי שלא יבצעו הפיכה במצריים. לא סתם המצרים לא דופקים חשבון ושואלים ובודקים רק אחרי שפוצצו מנהרות של החמאס ורודפים את ארגון האם של החמאס הרבה לפני שהשתלט על הרצועה. גם אצל הערבים קיימת האימרה – האויב של אויבי הוא ידידי. זה נכון גם לגבי ירדן.

     לגבי טורקיה, כותרות העיתונים היום זועקות חזרה לנורמליזציה ביחסים איתה

     לפלסטינים אין מדינה, לכן לא ניתן לספור אותם.

     מה נשאר? סוריה, לבנון, איראן. איך בכלל ועל סמך מה השתרבבו לך לוב וסודאן לכאן?

     ובכלל, איזה אדם שפוי מתעלם ממלחמה שמולדתו שרויה בה בגלל שיש סימנים שמלחמה זו צפויה להתרחב למימדים גדולים יותר?"

     זה נשמע מצחיק ממרחק של זמן

     וזה מגלובס מה 13/02/11 מועמד לנשיאות מצרים: "השלום עם ישראל נגמר"

     http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000622970

     אני לא נביא אלא רק שמעתי את השיעור של הרב זמיר ועוד אחרים כמו שצירפתי למעלה….

     אז כדאי לשמוע למה שאומרים ? אני חושב שכן

     למי שעדיין לא מאמין אז כדאי שיקשיב לחדשות ואם הוא יישמע שרוצים לשלוח לכאן כוחות/חיילים בכדי לעשות שלום כדאי שתפוס לו ספר תהילים ושירוץ מהר לבית הכנסת הקרוב – רק שלא יהיה רפורמי..


     גם הינדיק יכול להיות בן אדם

     אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן

     מי שמפחד מאחד, לא מפחד מאף אחד, ומי שלא מפחד מאחד, מפחד מכל אחד

      

      הינדיק

      21/02/2011 23:49

      מהפכת האיסלם בעולם

      מי שעדיין לא יודע לאן מובילות המהפיכות כדאי שיצפה בזה

      רמז: אמר רבי שמעון בר יוחאי לפניי 2000 שנה בזוהר הקדוש (בראשית דף קיט) לפניי שמשהוא חשב להמציא את האסלאם "עתידין בני ישמעאל לעורר את כל העולם לבוא למחמה על ירושלים"

       

       


      גם הינדיק יכול להיות בן אדם

      אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן

      מי שמפחד מאחד, לא מפחד מאף אחד, ומי שלא מפחד מאחד, מפחד מכל אחד

       

       הינדיק

       09/03/2011 10:36

       האם כל העולם נגדנו זו רק תאוריה ?

       האם זה תסריט קיצוני ?

       כוונת הפלסטינים להכריז על מדינה עצמאית בספטמבר, האתגר המרכזי של ישראל באו"ם

       http://portal.knesset.gov.il/Com4bitachon/he-IL/Messages/2.3.11.htm

       התהליך כבר הכל יותר ויותר מדינות תומכות ארה"ב לא תוכל לעמוד לצידנו לנצח .

       ולכן החשש הגדול שארה "ב לא תטיל וטו הם כבר אומרים זאת …. הם לא יתמכו לא יטילו וטו אלא רק יעמדו מנגד ולא יעשו כלום ….

       לא תסריט דמיוני אבל מי יכל לצפות זאת מראש לפניי כמה שנים שידידתנו הגדולה לא תעזור …

       כשקורה משהו באומות העולם, כתוב שזה בא לרמז לישראל ולכן כדאי לנו לראות את מקרה גרוזיה ורוסיה …

       ויותר מזה כדאי מאוד לקרוא מה שכתוב בספר עובדי לפנייאלפיי שנים לתקופה של אחרית הימים תקופה של ימנו אנו

       א) חֲזוֹן, עֹבַדְיָה: כֹּה-אָמַר אֲדֹנָי ה' לֶאֱדוֹם…. (ב) הִנֵּה קָטֹן נְתַתִּיךָ, בַּגּוֹיִם: בָּזוּי אַתָּה, מְאֹד…(ד) אִם-תַּגְבִּיהַּ כַּנֶּשֶׁר, וְאִם-בֵּין כּוֹכָבִים שִׂים קִנֶּךָ–מִשָּׁם אוֹרִידְךָ, נְאֻם-ה'…(י) מֵחֲמַס אָחִיךָ יַעֲקֹב, תְּכַסְּךָ בוּשָׁה; וְנִכְרַתָּ, לְעוֹלָם. (יא) בְּיוֹם עֲמָדְךָ מִנֶּגֶד, בְּיוֹם שְׁבוֹת זָרִים חֵילוֹ; וְנָכְרִים בָּאוּ שְׁעָרָו, וְעַל-יְרוּשָׁלִַם יַדּוּ גוֹרָל–גַּם-אַתָּה, כְּאַחַד מֵהֶם.

       אדום (ארה"ב) תהיה בפיסגת העולם , שימו לב נשר סמל ארה"ב כוכבים דגל ארה"ב …

       תרד מגדולתה והיא תעמוד מנגד לא תעזור לישראל במאבק על ירושלים שיבואו נכרים ,עמים אחרים על ירושלים לומר לנו ירושלים לא שלכם ותרו עליה.

       ז"א יש נבואה שיבוא יום ואומות העולם כולם יצאו נגדנו ויומרו ירושלים לא שלכם תנו אותה וארה"ב תעמוד מנגד …

       כשזה יקרה, ישראל לא תוותר ואז יצאו על ישראל להכריך אותה ואז כמו שאומרים באנגלית hell breaks loose ובתרגום חופשי יתחיל הבלאגן….. מי שלא יהיה מוכן אז…


       גם הינדיק יכול להיות בן אדם

       אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן

       מי שמפחד מאחד, לא מפחד מאף אחד, ומי שלא מפחד מאחד, מפחד מכל אחד

        

        LuckyHunch

        11/03/2011 01:45

        כתוב "כי מצפון תיפתח הרעה", לא ממערב

        ..אבל איני נביאה. נחיה ונראה

        באמצע הדרך= Animationהידברות ביהדות

        מפגש קהילה חברים מחאה באמצע הדרך חברים מאי חילוני? חברים זכות הציבור לא לדעתSmiley line 2 Animation

         

         הינדיק

         11/03/2011 01:52

         את צודקת מאוד

         אם תצפי שוב את תראי שזה בדיוק מה שהרב אומר מצפון

         והוא גם אומר ומסביר אך אמריקה קשורה לעניין מצפון תפתח הרעה..

         סחטיין

         גם אני לא נביא וגם לא הרב

         אבל יחזקאל ועובדיה כן

         עדיין לא מאוחר


         גם הינדיק יכול להיות בן אדם

         אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן

         מי שמפחד מאחד, לא מפחד מאף אחד, ומי שלא מפחד מאחד, מפחד מכל אחד

          

          הינדיק

          24/04/2011 04:08

          בסרט בדקה ה25 מסביר הרב זמיר כי נכתב לפניי 200 שנה כי יהיה מצב שבו נראה כי הפלסטינים יביאו אותנו למצב כזה של צרות שאם לא המשיח קרוב לבוא יטבעו ישראל מרוב צרות.

          דקה 27 יבוא הנשיא גוג ראש קואליציה של מדינות אל ארץ ישראל ותדרוש מישראל (יחזקאל לח ).

          זכריה יד

          ב וְאָסַפְתִּי אֶת-כָּל-הַגּוֹיִם אֶל-יְרוּשָׁלִַם, לַמִּלְחָמָה, וְנִלְכְּדָה הָעִיר וְנָשַׁסּוּ הַבָּתִּים, וְהַנָּשִׁים תשגלנה (תִּשָּׁכַבְנָה); וְיָצָא חֲצִי הָעִיר, בַּגּוֹלָה, וְיֶתֶר הָעָם, לֹא יִכָּרֵת מִן-הָעִיר.

          אחרי שהעם היהודי יחזור לארץ ישראל אחרי אלפי שנים יבואי הגויים ויגידו וותרו על ירושלים תנו לנו אותה היא לא שלכם .

          והעילה למלחמת גוג ומגוג תהיה ירושלים

          ה זכריה יב

          הִִנֵּה אָנֹכִי שָׂם אֶת-יְרוּשָׁלִַם סַף-רַעַל, לְכָל-הָעַמִּים–סָבִיב; וְגַם עַל-יְהוּדָה יִהְיֶה בַמָּצוֹר, עַל-יְרוּשָׁלִָם. ג וְהָיָה בַיּוֹם-הַהוּא אָשִׂים אֶת-יְרוּשָׁלִַם אֶבֶן מַעֲמָסָה, לְכָל-הָעַמִּים–כָּל-עֹמְסֶיהָ, שָׂרוֹט יִשָּׂרֵטוּ; וְנֶאֶסְפוּ עָלֶיהָ, כֹּל גּוֹיֵי הָאָרֶץ

          בסרט דקה 35 המלבים לפני 150 שנה כתב על יחזקאל לח עתידים אומות העולם לכבוש את ירושלים ויגידו תנו לנו את ירושלים היא לא שלכם ומי יהיו עם גוג בקואליציה :

          הנוצרים מהמערב ומצפון (צפון=בבל= עירק ארהב כבשה את עירק ושולטת שם ) וכותב המלבים יבוא גוג הנשיא מארצות הצפון והמערב שהם הערלים = לא נימולים קרי נוצרים .

          ומשך ותובל מבני יפת הגרים באירופה ז"א ארצות אירופה= האיחוד האירופאי .

          הישמעאלים = מוסלמים= ארצות ערב – פרס= אירן , כוש , פוט , בית תורגמה .

          בדקה 41 מסביר הרב זמיר עלפ י דברי המלבים שחי לפניי 150 שנה מי יהיה גוג ראש הקואליציה :

          אותה אומה נוצרית שתכבוש את בבל=עירק היא תנהיג את הקואליציה נגד ישראל ותגיד תנו את ירושלים היא לא שלכם ז"א ארהב תנהיג את הקואליציה נגד ישראל ותגיד ותרו על ירושלים.

          אומר הרב לפניי כ 5 שנים ככול שנראה את ארה"ב יותר נגדנו אומרת ותרו על ירושלים כך נדע שאנו קרובים למלחמת גוג ומגוג

          אבל הקואליציה לא תחזיק והנוצרים והמוסלמים ילחמו זה בזה

          ארה"ב לוחצת: "הקוורטט יכיר במדינת פלסטין"

          דיפלומט מערבי השוהה בישראל אומר כי הקוורטט עשוי להכיר במדינה פלסטינית שבירתה מזרח ירושלים, אם רה"מ נתניהו לא יציג תכנית מדינית חדשה במהרה. "ישראל סובלת מלחץ, ואנשים מפנים עיניהם לארצות הברית בציפייה שזו תעשה משהו", אמר הדיפלומט. בימים הקרובים צפוי אובמה להציג תוכנית מדינית למדינה פלסטינית

          http://www.glz.co.il/newsArticle.aspx?newsid=81584

          לחץ על נתניהו: "הקוורטט עשוי להכיר בפלסטין"

          כינוס הרביעייה נדחה, אבל דיפלומטים אמריקנים ואירופים מזהירים כי אם ראש הממשלה לא יציג יוזמה מדינית חדשה, המעצמות עשויות להכיר לראשונה במדינה פלסטינית בגבולות 1967, עם מזרח ירושלים כבירתה. "מצפים מארה"ב לפעול"

          ynet

          http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4058457,00.html

          כך שנראה את העולם מתאחד נגדנו ואומר ותרו על ירושלים ישראל לא תסכים ואז העולם ישלח חיילים לכפות את החלטת הקואליציה הכלל עולמית

          אבל הקואליציה לא תחזיק והנוצרים והמוסלמים ילחמו זה בזה

          הזרע למלחמה ולפילוג בין הנצרות לאסלם כבר נזרע וזה המהפכות בעולם הערבי .

          לפני המהפכות הי קשה לראות אך מוברק קדאפי וכו נשיא תימן ועוד יצאו נגד המערב .

          היום זה כבר יותר סביר ויותר מציאותי

          בכיר בחמאס: המהפכות בעולם הערבי – שער לח'ליפות אסלאמית

          סגן יושב ראש המועצה המחוקקת הפלסטינית, איש החמאס אחמד בחר, אמר בראיון ליומן הקטרי אל-ראיה כי המלחמה בעזה בסוף 2008-תחילת 2009 הייתה מבין הגורמים לפרוץ המהפכות בעולם הערבי, וכי מהפכות אלו – שהן נגד דיקטטורות שיצר המערב כדי לגזול את משאבי האומה הערבית – מבשרות את הקמתה של ח'ליפות אסלאמית. הוא טען שפתיחת מעבר רפיח והסרת המצור מעל עזה לאחר המהפכה במצרים יובילו לתמיכה בהתנגדות הפלסטינית בעזה, והדגיש שהחמאס רוצה בהסכם פיוס עם הפת"ח, שאיננו כולל את התיאום הביטחוני עם ישראל ואת ההתחייבות למימוש הסכמי אוסלו.

          http://www.memri.org.il/cgi-webaxy/sal/sal.pl?lang=he&ID=107345_memri&act=show&dbid=articles&dataid=2793

          האחים המוסלמים הנה תנועת המונים אסלאמית, שבבסיס תפיסת העולם שלה עומדת האמונה, כי "האסלאם הוא הפתרון", והחתירה, המוצהרת, לכינון סדר עולמי ושלטון … [הרחב כותרת]

          האחים המוסלמים הנה תנועת המונים אסלאמית, שבבסיס תפיסת העולם שלה עומדת האמונה, כי "האסלאם הוא הפתרון", והחתירה, המוצהרת, לכינון סדר עולמי ושלטון הלכה אסלאמי (ח'ליפות) על חורבות הליברליזם המערבי. [צמצם כותרת]

          האחים המוסלמים הנה תנועת המונים אסלאמית, שבבסיס תפיסת העולם שלה עומדת האמונה, כי "האסלאם הוא הפתרון", והחתירה, המוצהרת, לכינון סדר עולמי ושלטון הלכה אסלאמי (ח'ליפות) על חורבות הליברליזם המערבי. התנועה, הנשענת על תשתית נרחבת במדינות ערב ובמידה פחותה במערב, תופסת את האירועים האחרונים במצרים כהזדמנות היסטורית וחותרת לנצל … [הרחב תקציר]

          האחים המוסלמים הנה תנועת המונים אסלאמית, שבבסיס תפיסת העולם שלה עומדת האמונה, כי "האסלאם הוא הפתרון", והחתירה, המוצהרת, לכינון סדר עולמי ושלטון הלכה אסלאמי (ח'ליפות) על חורבות הליברליזם המערבי. התנועה, הנשענת על תשתית נרחבת במדינות ערב ובמידה פחותה במערב, תופסת את האירועים האחרונים במצרים כהזדמנות היסטורית וחותרת לנצל את התהליך הדמוקרטי להתקדמות הדרגתית ובלתי אלימה לביסוס דומיננטיות פוליטית, ובסופו של דבר להשגת השלטון במצרים ובמדינות נוספות במזרח התיכו

          במוקד האידיאולוגיה של האחים המוסלמים, חתירה לתחייה אסלאמית ולכינון

          שלטון הלכה אסלאמי (ח'ליפות) גלובלי. זאת, תחילה "בארץ האסלאם" כיום ("דאר

          אלאסלאם") תוך סילוק המשטרים הערביים, ובסופו של דבר בזירה העולמית כולה ("דאר

          אלחרב"), על חורבות סדר היום הליברלי של המערב

          http://www.terrorism-info.org.il/HebSite/html/search.asp?isSearch=yes&isT8=yes&searchText=T82&pid=100&sid=11&preview=


          גם הינדיק יכול להיות בן אדם

          אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן

          מי שמפחד מאחד, לא מפחד מאף אחד, ומי שלא מפחד מאחד, מפחד מכל אחד

           

           הינדיק

           30/06/2011 01:25

           האם יש משמעות למהפיכות בעולם הערבי ?

            

            


           גם הינדיק יכול להיות בן אדם

           אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן

           מי שמפחד מאחד, לא מפחד מאף אחד, ומי שלא מפחד מאחד, מפחד מכל אחד

            

            הינדיק

            30/06/2011 01:51

            מובא בנבואת על אחרית הימים שיבוא העולם ויכריח אותנו וידרוש את ירושלים אנחנו לא נסכים ואז הם ישלחו כוחות לכאן

            למי שלא ראה זה מובא למעלה ע"י הרב זמיר ….

            נשמע מופרך? לא בטוח… אחרי קוסובו לוב ובקרוב סוריה זא לא ממש דמיוני .

            זה מה שאומרת סמנתה פאוור מי שנחשבת לדמות המפתח בתוך ממשל אובמה בשכנעה את הנשיא לתקיפה הצבאית הבינלאומית בלוב (2011). פאוור טוענת שלארצות הברית יש מחוייבות מוסרית להתערב, אם יש צורך בכוח צבאי, על מנת למנוע רצח עם.

            http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%9E%D7%A0%D7%AA%D7%94_%D7%A4%D7%90%D7%95%D7%95%D7%A8

            אמנם מלפניי כמה שנים(2002)

             

             

            אחרי הדברים האלה הקטע הבא כבר לא ממש דמיוני(פורסם עוד ב 2007) לפניי הצטרפותה לצוות אובמה (אחרי הבחירות ב 2009)

             

             


            גם הינדיק יכול להיות בן אדם

            אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן

            מי שמפחד מאחד, לא מפחד מאף אחד, ומי שלא מפחד מאחד, מפחד מכל אחד

             

             הינדיק

             13/12/2011 17:09

              

              

             הרבה מדברים על נבואות שכתובות במקורות היהודים בתנך ,בזוהר ,בתלמוד, חזל.

             יש אומרים שהם המצאות של כל מני אנשים.

             סרטון זה מביא נבואת ואת התגשמותם והכל מהספרים שכל אחד (כמעט) מכיר.

             מציאות או דמיון?


             גם הינדיק יכול להיות בן אדם

             אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן

             מי שמפחד מאחד, לא מפחד מאף אחד, ומי שלא מפחד מאחד, מפחד מכל אחד

             5 תגובות בנושא “הנה ימים באים!! גוג ומגוג?אחרית הימים?

             הוסיפו את שלכם

             1. המשך מכאן
              https://bestplace0nway.wordpress.com/%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%95%d7%aa-2013/comment-page-1/#comment-663

              לאקי

              אני לא יודע מי נתן את התחזית ועל מה הוא הסתמך גם במצרים כשהאיצטגנינים במצריים רואים כי מושיעם של ישראל עתיד ללקות על המים ולכן הם גוזרים על "כל הבן הילוד- היאורה תשליכוהו"

              הם חושבים שאם יזרקו את הבנים לים ככה הם יהרגו אותו אבל הם לא ידעו שמשה לקה במי מריבה, המים שיצאו מהסלע.
              הם רואים ואנם יודעים מה הם רואים

              תאריכים לא יודעים במדוייק אין נביאים

              כל מה שאמרתי זה ,שכתוב שיהיה באחרית הימים אבל לא ידוע בדיוק מתי זה אחרית הימים .

              חזל נתנו סימנים כך שלפי הסימנים נדע אם אנחנו באחרית הימים ו… לפי הסימנים אנחנו שם,

              פה יהיה הכי טוב לחיות כי כאן נמצא הריכוז הכי גדול של שומרי המצוות ואז כל השפע יורד לכאן…

              כשהרוב היה בספרד השפע ירד לשם גרשו אותם לאירופה השפע הגיע לאירופה

              כשהרוב היה בארהב השפע עבר לשם

              היום הרוב פה וכולם מתפלאים אך אנחנו המדינה היחידה בעולם שיצאה הכי טוב מהמשבר

              אבל כמו שאמרת הכל תלוי בנו

              אהבתי

               1. לאור כל מה שקורה במצרים אני חושב שכדאי לרענן את הדברים ולהוציא מהארכיון את הדברים להעיל

                אהבתי

             מה דעתך? Comment

             הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

             הלוגו של WordPress.com

             אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

             תמונת גוגל

             אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

             תמונת Twitter

             אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

             תמונת Facebook

             אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

             מתחבר ל-%s

             ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

             למעלה ↑

             %d בלוגרים אהבו את זה: